Comenzi noi pentru admini (games si games2.maxnet.ro)

Parerile si sugestiile voastre in legatura cu serverul

Moderator: cs_moderators

SteeL

RE: Comenzi noi pentru admini (games si games2.maxnet.ro)

Post by SteeL » Sun Jun 22, 2008 8:17 pm

Sorry , nu am citit!

Nu am nevoie de viata aia , o am deja !@! Mersi oricum esti un dulce :*

aaaa

Post by aaaa » Sun Jun 22, 2008 11:30 pm

:)))

spaghety

Post by spaghety » Mon Jun 23, 2008 2:57 am

Mam uitat acum la demo ul lui ktz- , fratilor pt. min este clar: parerea mea ca intra si cu coduri:| tre sal verificam tare o perioada si daca mai da asa si nui gasim coduri inseamna ca mam insela! dar putin probabil

waduc

Post by waduc » Mon Jun 23, 2008 3:01 am

pai nea fany...ce mai e de verificat din moment ce a intrat o data cu wall(cel putin o data) eu cand l-am prins atunci i-am facut doua demouri in amandoua avea wall si aim.ce mai e de verificat?ban si gata povestea.aici gresiti admini.fara a doua sansa ca de acu 2-3 saptamani cand am facut demoul a mai intrat codat.ia ipu de la statistica si da-i ban.end of story.sper sa luati o decizie definitiva in cazul ktz
Shit's always nicely wrapped!

kmLL

Post by kmLL » Mon Jun 23, 2008 9:30 am

ON : de ce postati aiurea ???? :O
OFF : parerea mea ca trebuie banat perm ... sa nu mai intre veci ... se vede mult prea bine p demou ala :D

waduc

Post by waduc » Mon Jun 23, 2008 11:06 am

eh...cam asa e numai ca lucrurile pe maxnet cam lasa de dorit in ultima vreme.demoul asta l-am mai postat o data si nici un reply de la vreun admin,sau de la careva care sa se fi uitat la el

mrs*

Post by mrs* » Mon Jun 23, 2008 1:06 pm

pai da poate ktz- si-a scos wallul dp 30 de secunde si nu mai vedea la asta nu v-ati gandit;)...mie cand mi sa dat blind mi sa negrit tot....si mi sa dat destul de des blind:)
Image

mrs*

Post by mrs* » Mon Jun 23, 2008 1:14 pm

deci jur k are un bulan omul ala pe maxnet 1 deja la depasit pe bogie la top si asta in doar cateva sile ...am urmarit tot si uca tot mai sus cu ft mare usurinta:)...ii om si el nu...dai azi dai mane tot asa dapai poimane deja dao naibyyy toti avem zile proaste el niciuna:O
Image

SteeL

Post by SteeL » Mon Jun 23, 2008 5:08 pm

SI cum crezi ca la depasit?

Pe maxnet se tine foarte tare la prietenii , am observat ca uni interveniti pentru alti daca joaca necurat.
Toti ati sarit pe MINE ca eu sunt dobitoc ca eu sunt idiot ca eu sunt etc si pe kTz- ia-ti facut statuie ... Toti sau bagat repede ca musca in kkt si au dat comentari la SteeL , dar nu se uita pe demo si gta SteeL esti retard.

ShooteR

Post by ShooteR » Mon Jun 23, 2008 6:09 pm

ma nu va mai certati. .
Sex without love is as hollow and ridiculous as love without sex.

waduc

Post by waduc » Mon Jun 23, 2008 8:06 pm

mrs nu stiu ce tot vorbesti tu acolo pe cuvant.eu am aratat un demo in care se vede clar ca are wall tu ne zici de blind si poate ca isi scoate wallu.Steel vezi ca e i-ati nu ia-ti.si tu incepi si ne zici de "problemele" tale "existentiale" de pe maxnet care nu au nici o legatura cu ce a zis mrs sau ce am zis eu.alin te rog frumos sa te uiti pe demo si sa iei o decizie ca e prea de tot deja.ipul lui ktz il gasesti la statistici,cel folosit cel mai des(stii tu) daca nu ti-l dau eu.te rog frumos inca o data.merci anticipat

KeeD

Post by KeeD » Thu Sep 18, 2008 11:37 pm

Se pare ca nu e kiar asa cum se zice. Am citit si eu pe cateva forumuri despre blind.
Pe anumite versiuni de hack-uri merge blind si la wall. Si in mare parte blind-ul e doar pentru anti-flash si anti-smoke. Deci cel care ia blind poate avea wall...
Cu pozele la fel. Cautati pe forumuri unde se vb despre cs hack si anti-hack. Exista hack-uri care atunci cand adminul face poze unui codat, cu wallhack activat, celui codat ii apar pozele normal. E ca si un bug. SI mai Exista ballhack. Nu vezi prin perete decat o bila mica deasupra capului unui jucator si astfel, n-ai nevoie de mai mult decat paint pt a acoperi punctuletzul acela. Pana la urma demoul ramane cea mai simpla si sigura cale de detectare...
Mai trebuie update-at si HL-GUARDU din cand in cand pentru ca noile versiuni de HL-Guard detecteaza si cele mai noi versiuni de hack.

HF pt un server mai bun :))
Image

G-PoinT

Post by G-PoinT » Fri Sep 19, 2008 9:47 pm

OFF TOPIC !!!

Post Reply