FREE game sau nu

Parerile si sugestiile voastre in legatura cu serverul

Moderator: cs_moderators

FREE game. DA sau NU pe games si games2.maxnet.ro

DA
43
61%
NU
27
39%
 
Total votes: 70

LG
Posts: 14
Joined: Thu Sep 04, 2008 6:34 pm

Post by LG » Thu Sep 04, 2008 6:41 pm

free :X

LG
Posts: 14
Joined: Thu Sep 04, 2008 6:34 pm

Post by LG » Thu Sep 04, 2008 6:44 pm

free e cel mai bine pentru jucatori si in special pt admini!!nu trebuie sa stea all day spec sa vada cine da rush!

M3
Posts: 4
Joined: Sun Sep 28, 2008 5:02 pm
Location: Cluj-Napoca

Re: FREE game sau nu

Post by M3 » Fri Dec 05, 2008 6:46 pm

Clar nu :) E enervant ca o echipa intreaga sa asteapta dupa unii :!:

Ladybug
Posts: 103
Joined: Tue Jun 17, 2008 2:15 pm
Location: Romania
Contact:

Re: FREE game sau nu

Post by Ladybug » Sun Dec 07, 2008 9:22 pm

Eu zic k e oky free atata timp cat e free cu bun simt ... adik ct lasa pe tero sa ajunga spre xuri :)) nu merg direct in baza ... in fiecare tura :))

User avatar
GeorKa
Posts: 1092
Joined: Mon Feb 11, 2008 11:27 am
antispam: No
Location: Cluj

Re: FREE game sau nu

Post by GeorKa » Mon Dec 08, 2008 12:15 pm

Ladybug wrote:Eu zic k e oky free atata timp cat e free cu bun simt ... adik ct lasa pe tero sa ajunga spre xuri :)) nu merg direct in baza ... in fiecare tura :))
da e un vis frumos :D ...
Image
Image

Ladybug
Posts: 103
Joined: Tue Jun 17, 2008 2:15 pm
Location: Romania
Contact:

Re: FREE game sau nu

Post by Ladybug » Thu Dec 11, 2008 10:20 pm

Sa speram mai geor-ka ... k macar atata bun simt sa fie ... si eu pe inferno cand joc ct is rusher ...defapt eu is rusher de cand joc cs ... si numai asa stiu sa-l joc, fiind ca nu am rabdare ... de asta mor asa de mult :)) dar mno ... dak joc serios ... dau bine ... as vrea daca se poate sa imi dea cineva o parte de config cu setari la tinta ... mie imi zboara tinta ... ba sus ba jos ba la cap ... ba pe langa ...

OCG
Posts: 11
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:04 pm

Re: FREE game sau nu

Post by OCG » Sun Dec 28, 2008 8:21 pm

fara free game :D

sorin5
Posts: 15
Joined: Wed Jan 07, 2009 6:42 pm

Re: FREE game sau nu

Post by sorin5 » Wed Jan 28, 2009 2:13 am

FREE :D

User avatar
TUL|P
Posts: 709
Joined: Mon May 26, 2008 10:46 am
Location: Cluj-N / intre lacuri :)
Contact:

Re: FREE game sau nu

Post by TUL|P » Thu Feb 19, 2009 2:14 pm

Ladybug wrote: ... as vrea daca se poate sa imi dea cineva o parte de config cu setari la tinta ... mie imi zboara tinta ... ba sus ba jos ba la cap ... ba pe langa ...
:D cauta un hack ceva :))

P.S. daca gasesti ceva pt. cfg da-mi si mie un pm
Image
Image

User avatar
ClaUdiu
Posts: 728
Joined: Sat Jun 14, 2008 12:26 pm
antispam: No
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: FREE game sau nu

Post by ClaUdiu » Tue May 11, 2010 6:00 pm

S-a hotarat de mult.

Topic closed.

Locked