CINE e labarul;?

Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati

Moderators: virus, GeorKa

Locked
CorinaDelia
antispam: No

CINE e labarul;?

Post by CorinaDelia » Tue Jul 27, 2010 1:09 am

sunt curioasa cine e ZEUL de imi scmiba numele imi da fuk off si nu zice nik. E a doua oara cand se inampla.. prima oara avea nick asdf si a fost acum cateva zile a doua oara acum 30 min, n-am idee ce nick avea...
P.S. nu mah luati cu limbajul nepotrivit pe forum ca dupa cum se poarta nu merita nimik.

CorinaDelia

Re: CINE e labarul;?

Post by CorinaDelia » Tue Jul 27, 2010 1:12 am

Hopa... Gero-ka vad ca esti aci.. si parca te striga unul si pe server...
Care ti-e problema? sincer... ai ciuda asa mare pe mine?

GeorKa

Post by GeorKa » Tue Jul 27, 2010 1:13 am

mai ai si tupeul jegos sa suferi pe forum ? cand tu joci cs cu nick`ul corDelia, iar Delia e prietena mea cea mai buna.. si joaca cu acel nick pe server? si nu ti`am dat ban.. ti`am schimbat numele si cand l`ai schimbat inapoi ti`am dat censure :) ban pt nick ti`am dat acum 1 luna poate.
Foloseste un limbaj decent pe forum.. si cauta`ti alt nick in cs. Mersi.
Image
Image

CorinaDelia

Post by CorinaDelia » Tue Jul 27, 2010 1:16 am

doemne COPILO FRUSTRT ESTI!
NUMA PE PRETENA_TA o POATE CHEMA DELIA? dc esti copil?
sufara cand vad idiotii din astia de fac pe erooi cum faci tu! crezi ca toata lumea se invarta inn jrul tau? GROW UP kido., si convine-ti pretnena sa te lase pe turzii daca nu-ti da.... ca asa poate joci si tu mai relaxat pe sv si nu mia faci idiotenii din astea.

GeorKa

Post by GeorKa » Tue Jul 27, 2010 1:22 am

CorinaDelia wrote:doemne COPILO FRUSTRT ESTI!
NUMA PE PRETENA_TA o POATE CHEMA DELIA? dc esti copil?
sufara cand vad idiotii din astia de fac pe erooi cum faci tu! crezi ca toata lumea se invarta inn jrul tau? GROW UP kido., si convine-ti pretnena sa te lase pe turzii daca nu-ti da.... ca asa poate joci si tu mai relaxat pe sv si nu mia faci idiotenii din astea.
te rog din suflet sa inveti limba romana inainte sa suferi cu mine. si in cs.. atata timp cat o sa folosesti acel nume.. indiferent cate Delia cunosc eu sau oricine altcineva, tu o sa primesti ban/censure de la mine. Hf. nu te mai obosii sa`mi dai reply, mersi.
Image
Image

CorinaDelia

Post by CorinaDelia » Tue Jul 27, 2010 1:26 am

atunci scoate IP asta si SUGE PULA IN CONTINUARE IDIOTULE!. Esti unu din marii prstii pe acre i-am intalnit in 8 ani de cs mai susuti ca ai si femei si esti major... LAME

GeorKa

Post by GeorKa » Tue Jul 27, 2010 1:28 am

CorinaDelia wrote:atunci scoate IP asta si SUGE PULA IN CONTINUARE IDIOTULE!. Esti unu din marii prstii pe acre i-am intalnit in 8 ani de cs mai susuti ca ai si femei si esti major... LAME
din nou te`a batut limba romana.. pacat ca te joci cs de 8 ani.. cand puteai sa inveti sa vb cel putin corect in acei 8 ani.. si pentru limbajul tau colorat.. stii ca ramai banat nu ? SALUT
PS. am spus prietena mea cea mai buna, nu prietena`mea in sensu de iubita.. asta referitor la partea ta de citire a limbii romane.
Image
Image

Locked