Aswy

Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati

Moderators: virus, GeorKa

Ladybug

Post by Ladybug » Sun Aug 17, 2008 3:39 pm

mah si eu zic k nu-i curat ... si de fuzz tot am zis ... dar mane la fuzz i-am facut demo 2 ore ... ca sa vad ce bulan are cateodata ... inainte stii era asa mai but si ii placea lama ... amu ii mai serios si are un stil de joc f relaxat ...

eu sincer n-am nimik cu ktz-, dar dak l-au prins cu coduri ... ce-i mai trebe ... avanti ... sa-si coate server de codati ... sunt pe net o gramada ...

FuZZeN

Post by FuZZeN » Sun Aug 17, 2008 4:37 pm

ladybug....iti place sa te uiti la mine cum joc ? :> :)))... :-j :-j

KeeD

Post by KeeD » Sun Aug 17, 2008 5:49 pm

1 ma spartule nu te lua de mama ca mama nu e c rva ca m ta sa faca copii cu 2 barbati si mama nu e divortata deocamdata... ok ??? si cand vb cu mine vb civilizat ... nu tot aduce "injurii" ca si eu pot sa-ti aduk si as fi mai indreptatit ... suferintzo

ce inseamna skiller ???

stii macar ce e aia cazemata ???

crek tu esti ala care ii tot scoate banu ... se pare ... pt ca vad ca ii tot tii partea ... esti gg ... joci bine , stii mersurile , de cand ai admin ai niste suferinte in tine ... de numa numa ... nu uita ca daca nu se "retrageau" unii admini u nu ajungeai unu ... nu esti nici 1 la suta adminu care ii shooter ... sau altii numa suferintele is de tine ... din spatele calculatorului cu cartea si dictionaru in mana orice prost e destept ... orice fraier are facultate ... asa ca sa nu te ia gura p dinainte ... cel putin cu mine ca nu ti-ai gasit fraieru ... si prin tot ceea ce faci nu areti la lume decat cat esti de prost ...

De acuma vb frumos cu tine att timp cat vb frumos cu mine ... eu respect pe oricine care merita respect ... sper sa iti revii la realitate si sa t comporti ca un om matur nu ca si un copil care numa sa spuna "eu sunt mai tare ca tine , eu sunt mai smecher , eu sut mai destept "
Frate Muie, dc ai impresia ca as vrea sa te respect eu pe tine? Si de ce ai impresia ca vreau sa vorbesc civilizat cu tine? Blonda de ma-ta cum sa nu fie curva cand te-o facut pe tine? :/
Habar n-am ce e aia o cazemata, am auzit cuvantul la o partida de pinca cu ma-ta. :-?? am 15 dictionare care ma inconjoara si care le deschid ca sa iti scriu tie pe un forum amarat cat de retardat poti fi. Ba mi-am gasit fraierul, fraiere, parca nu te recunosti. Tre sa fii foarte fraier sa te iei in vorbe cu mine.
Toti fraierii au facultate? :) Ce te-as mula eu pe tine pe stema facultatii la care is eu. Cand o sa ajungi tu la asemeanea facultate 'de fraieri', iti fac statuie in loc la statuia lui Avram Iancu, promit.
Niciun admin nu s-a retras ca sa pot eu sa imi exprim suferinta si sa fac cat 0,1% din shooter sau alti admini.
Skiller, in limbajul tau de homeless insemna KmL-cel-skillat.
Nu eu i-am scos banul; inca n-am ajuns la mega varsta maturitatii, inca nu mi-o crescut flocii. Si da, eu sunt mai tare, eu sunt mai jmeker, eu sunt mai destept si tu ar trebui sa te tii de coaie si sa ma venerezi ca doar eu sunt al tau idol.
Image

CyDeCtIn

Post by CyDeCtIn » Sun Aug 17, 2008 10:17 pm

Mai oameni buni mai stapaniti-va iesirile astea necontrolate ca mai sunt si minori pe forum.Ce-i cu limbajul asta de maidan?Keed eu te credeam om serios :)
Niciodata codat...!!!

KeeD

Post by KeeD » Sun Aug 17, 2008 10:33 pm

Esti nebun? Adica sa fiu serios cu sobolani? :)) nununu. Sa arda toti :))
Image

kmLL

Post by kmLL » Mon Aug 18, 2008 4:31 pm

KeeD wrote:Esti nebun? Adica sa fiu serios cu sobolani? :)) nununu. Sa arda toti :))
auzi ba spartane vb frumos ti-am mai zis ink odata !! t rog frumos ... ok ??!! sper ca ne-am inteles ... fara jigniri si alte chestii ca deja te intinzi ...

virus
antispam: No

Post by virus » Mon Aug 18, 2008 5:11 pm

terminati ma.,..daca chiar vreti sa continuati luativa idurile de mess..si continuati pe mess ..nu pe forum..

AnAkiNN

Post by AnAkiNN » Mon Aug 18, 2008 5:25 pm

dupaia o sa se posteze ce or vb pe mess :)) :D

-DroXy-

Post by -DroXy- » Mon Aug 18, 2008 10:32 pm

Cel mai destept cedeaza.. :mrgreen:
Image

AnAkiNN

Post by AnAkiNN » Tue Aug 19, 2008 9:52 pm

:))

SteeL

Post by SteeL » Mon Sep 01, 2008 10:14 am

Ma voi vedeti ca pustiu kTz- va joaca pe degete. A facut fff multe topicuri ca sa va infunde ... voi chiar puneti botul . Cum il mai acceptati dupa ce va jigneste in toate felurile , la urma urmei vine un admin mai cu mot si spune , ma ia lasatil este un tip bun si curat. Dupa ce aparusera demouri si injuraturi aduse tutoror... inadmisibil

Ladybug

Post by Ladybug » Mon Sep 01, 2008 11:28 am

:))) ktz- asta joca dimineatza si noptea mai nou, cand nu este admin :)))

waduc

Post by waduc » Mon Sep 01, 2008 2:02 pm

kml,eu il stiu pe ktz daca e chetzu din ghg...asa ca vezi-ti de vorbe:)) ma indoiesc ca l-ai injura asa in fata =) oricum in primul rand ma indoiesc ca o sa iesi in ERA asta din casa...asa ca...SALUTz0r
Shit's always nicely wrapped!

Post Reply