Pt.virus

Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati

Moderators: virus, GeorKa

dadu

RE: Re: RE: Re: RE: Pt.virus

Post by dadu » Wed Nov 05, 2008 8:22 pm

are dreptate viruseL;)

caRo

,,i'' nicu fantoma a lui virus

Post by caRo » Thu Nov 06, 2008 11:07 am

sa va zic ceva...cand l-am facut pe virus robot si sclav...el defapt era cu niku ,,i'' cva de genu..apai de unde sa stiu eu ca el ii virus si are admin ....deci ii ca si cum as fi facut robot sau sclav pe un player.....si meritam ban temporar....no zi ca mint virus.

gedai

Post by gedai » Thu Nov 06, 2008 1:55 pm

asta e problema la majoritatea playerilor. cand nu vad nume de admin isi fac de cap. daca nu e admin online inseamna ca ai voie sa faci ce vrei? regulamentul se aplica doar cand e un admin pe server cu adminul si nu cu alt nume?

asta e riscul la care te expui daca nu respecti regulile.

caRo

Post by caRo » Thu Nov 06, 2008 3:46 pm

i primu rand daca stiam ca era admin nu ii ziceam nicicum robot sau etc.....si it imai spun inca ceva....1.nu te mai baga in seama aici.2 mai uitate la playeri din cand in cand ca si cu admin pe sv se injura si nimeni nu le face nimik... asa ca.....

gedai

Post by gedai » Thu Nov 06, 2008 4:36 pm

caRo wrote:i primu rand daca stiam ca era admin nu ii ziceam nicicum robot sau etc.....si it imai spun inca ceva....1.nu te mai baga in seama aici.2 mai uitate la playeri din cand in cand ca si cu admin pe sv se injura si nimeni nu le face nimik... asa ca.....
vad ca te deranjeaza ce zic....zi si de ce? te-am ofensat? sau am dreptate si nu iti convine?

1. ba da ma bag in seama, asta e treaba mea, poate macar asa cativa pricep cate ceva. altfel pot fiu si eu "admin degeaba" si sa ma doara in cot de voi.
2. nu schimba subiectul, ca vezi doamne altul a injurat si nu i-a facut nimeni nimic. topicul l-ai deschis TU pentru problema ta cu virus.

toti stim care e treaba cu serverul si unii admini, s-a mai discutat, dar daca ajungeti sa va plangeti ca se aplica regulamentul chiar nu mai am ce sa zic.

virus
antispam: No

Post by virus » Thu Nov 06, 2008 5:43 pm

da caro...nu stiu cu ce nik eram..nu eram cu virus...da de 10000 de ori..tiam zis sa vb frumos..sa nu mai injuri..sa nu ma mai faci in toate felurile..da tu nu..tu batman...banu ramane oricum:)
si daca tot ii deschis topicu asta..cu plangere la adresa mea...si daca tot ziceti ca pe sv is " admini degeaba" ...eu zic sa dati si nume..macar sa ii stim toti..care is aia:)

caRo

Post by caRo » Thu Nov 06, 2008 6:34 pm

virus wrote:da caro...nu stiu cu ce nik eram..nu eram cu virus...da de 10000 de ori..tiam zis sa vb frumos..sa nu mai injuri..sa nu ma mai faci in toate felurile..da tu nu..tu batman...banu ramane oricum:)
si daca tot ii deschis topicu asta..cu plangere la adresa mea...si daca tot ziceti ca pe sv is " admini degeaba" ...eu zic sa dati si nume..macar sa ii stim toti..care is aia:)
ba gedai tu nu intelegi un lucru...poate esti ungur bulan...tu nu intelegi ca tu nu ai aici nici o treaba aici.. am io cu virus.....ba virus vorbele alea ale tale,,da de 10000 de ori..tiam zis sa vb frumos...sa nu mai injuri...sa nu ma mai faci in toate felurile'' de injurat nu te-a minjurat si asa cum ar fi sa am admin si playeri cred ca is si eu un player obisnuit si ma injura tot ipe rand ca fac camp sau ruch si imi pun niku de admin si ii banez pe toti.....baa alea is gesturi de copil de 10 anisori[/u][/b]

Fps

Post by Fps » Thu Nov 06, 2008 6:38 pm

virusel draga...am spus admini degeaba la aia care chiar is degeaba...nu dau nume ca imi fac prea multi dusmani...oricum eu nu mai prea jok pe sv...dekat asa rar...tu in afara de faptu ca esti arogant esti de treaba...hai sa mai spun unu kulmea cu care , chiar n-am nici o tangenta...gedai...si cei care i-am enumerat mai sus...asa ca cei care se simt admini degeaba sa taca dreq din gura si sa se lase de cs si de sv maxnet...respekt celora care se chinuie sa tina serveru...in special celor mai vechi cu mici exceptii...dar referitor la diferenta ce-o faceti...naveti scuza tovarasi admini...faceti o diferenta ( vreau sa spun tineti cu voi prea mult ) ca de la cer la pamant !!!Sal

KeeD

Post by KeeD » Thu Nov 06, 2008 9:17 pm

Aceeasi caldura o gasesc pe forumul asta :)) Toata lumea e prietena cu toata lumea. Cu cata dragoste se vorbeste cu Virus zis si 'Rupi Camataru' :)) . Virus, nu intelegi tu metaforele :)) robot like always. ;))
Image

Anime

Post by Anime » Thu Nov 06, 2008 10:34 pm

keed xoxo gg :X
Image

spaghety

Post by spaghety » Fri Nov 07, 2008 6:03 am

mai duten plm mai keed ule ca tu esti creer:| zis keed bucuresteanu;)

caRo

Post by caRo » Fri Nov 07, 2008 4:30 pm

spaghety wrote:mai duten plm mai keed ule ca tu esti creer:| zis keed bucuresteanu;)
spagheta nu injura ca esti admin:))....si n-ai voie:))

KeeD

Post by KeeD » Fri Nov 07, 2008 5:56 pm

mai duten plm mai keed ule ca tu esti creer:| zis keed bucuresteanu;)
N-am fost niciodata in Plm. Asta e ceva enclava prin Italia :-? Daca tre viza nu ma bag. Oi fi la Bucur dar tot Ardealul e tzara mea :))
p.s. Suck my DeeK<-- :X
Image

spaghety

Post by spaghety » Fri Nov 07, 2008 6:33 pm

vez ca ma teleportez pana la tine ....si poate ramai fara;), dl DOKTOR:))

KeeD

Post by KeeD » Fri Nov 07, 2008 11:33 pm

Gi'me ur best shot. Put'em up, put'em up :mrgreen:
Apropo de subiectu asta... Nu se mai cearta nimeni? Injuraturi, ceva? Come on, unde e spiritul de trib?
Totul se duce pe rapa.
KML, in caz ca vezi mesajul acesta : "Sugi pula !" ahahahahahahahaha
Image

Post Reply