PTR GEOR-KA

Moderator: cs_moderators

Locked
proffess
antispam: No

PTR GEOR-KA

Post by proffess » Sun Jan 29, 2012 11:37 am

Dragul meu admin sef.....eu nu am zis ca adminii care mi-au dat contra pentru admin sunt nesimtiti(trebuie sa mai cresti pentru a intelege ce scriu unii) eu am zis ca adminii sunt nesimtiti pentru ca mi-au dat contra FARA MOTIV.
Eu nu am nevoie de adminul tau pisat(sa-mi scuzi cuvantul admin) mai mult decat are serverul nevoie de admin.Daca crezi ca sunt un copilash care intra toata ziua pe forum si se milogeste sa-i dai admin...te inseli.
Eu am aplicat pentru admin din urmatoarele motive:

•Vechimea conteaza mult in luarea unei decizii, asa ca nu va apucati sa faceti cerere daca jucati de cateva zile.
•Cei care isi dau interesul pe server/forum si ajuta adminii existenti cu demouri, sugestii si altele au de asemenea un avantaj in fata celorlalti.

Dar am observat dupa cum ziceai si tu ca voturile pe acest server sunt date "din motive personale".Si care ar fi alea?Pentru un admin nu trebuie sa existe motive "personale" ci doar binele serverului!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dar unii dintre admini sunt niste copilashi frustrati care se cred "miezul din dodoasca" si care in viata reala sunt niste NIMENI...si care sunt pizdosi ca sunt admini(adica tot nimeni) pe un server.
Mie nu-mi trebuia admin "ca sa fiu pizdos" imi trebuia admin ca sa va ajut pentru ca intram zilnic....dar cum ziceam de copilashi frustrati......nu are rost....

Succes in a administra serverul de cs Maxnet.

Parazitu

Re: PTR GEOR-KA

Post by Parazitu » Sun Jan 29, 2012 12:16 pm

Pt proffess: Draga moshule, iti scriu aceste randuri pt a-ti spune si a te face sa intelegi ca ai ajuns degeaba la maturitate. Exceptandu-i pe iura si ink toti ceilalti copii frustrati cum zici tu, au peste 20 si ceva de ani.
Am inteles ca unul din cele 2 motive pt care ai aplicat este...te citez: "Cei care isi dau interesul pe server/forum si ajuta adminii existenti cu demouri, sugestii si altele au de asemenea un avantaj in fata celorlalti."
Vreau sa-ti spun ca nu stiu cat ai ajutat tu in aceasta privinta, din moment ce pe forum ai cont doar de cateva zile si ai doar 6 posturi.

Cu drag copil tau frustrat Parazitu.
Image
Image
Numele yo!...Parazitu...tu deschizi usha io daram zidu`

T.C.

Post by T.C. » Sun Jan 29, 2012 3:10 pm

proffess wrote:Dragul meu admin sef.....eu nu am zis ca adminii care mi-au dat contra pentru admin sunt nesimtiti(trebuie sa mai cresti pentru a intelege ce scriu unii) eu am zis ca adminii sunt nesimtiti pentru ca mi-au dat contra FARA MOTIV.
Eu nu am nevoie de adminul tau pisat(sa-mi scuzi cuvantul admin) mai mult decat are serverul nevoie de admin.Daca crezi ca sunt un copilash care intra toata ziua pe forum si se milogeste sa-i dai admin...te inseli.
Eu am aplicat pentru admin din urmatoarele motive:

•Vechimea conteaza mult in luarea unei decizii, asa ca nu va apucati sa faceti cerere daca jucati de cateva zile.
•Cei care isi dau interesul pe server/forum si ajuta adminii existenti cu demouri, sugestii si altele au de asemenea un avantaj in fata celorlalti.

Dar am observat dupa cum ziceai si tu ca voturile pe acest server sunt date "din motive personale".Si care ar fi alea?Pentru un admin nu trebuie sa existe motive "personale" ci doar binele serverului!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dar unii dintre admini sunt niste copilashi frustrati care se cred "miezul din dodoasca" si care in viata reala sunt niste NIMENI...si care sunt pizdosi ca sunt admini(adica tot nimeni) pe un server.
Mie nu-mi trebuia admin "ca sa fiu pizdos" imi trebuia admin ca sa va ajut pentru ca intram zilnic....dar cum ziceam de copilashi frustrati......nu are rost....

Succes in a administra serverul de cs Maxnet.
Nu te supara ca iti zic, dar esti cam arogant!!!
Stii vorba aia...tacerea e de aur?!?

GeorKa

Post by GeorKa » Sun Jan 29, 2012 5:25 pm

Ne-am lamurit si cu tine. O viata frumoasa in continuare!
Image
Image

Locked