Admin

Moderators: virus, GeorKa

Locked
Ladybug

Admin

Post by Ladybug » Fri Jan 30, 2009 4:29 pm

Stiu k sunt multi admini, dar degeaba ... k nu joaca toti in fiecare zi ... asa ca cer si eu admin ... Momentan nu am jucat nici eu, fiind ca am fost in sesiune ! dar cred k stiti cu toti k joc aproape zilnic . Aici link http://gamez.maxnet.ro/cs16stats/player.php?id=4 .
O zi faina tuturor

spaghety

Re: Admin

Post by spaghety » Fri Jan 30, 2009 4:59 pm

contra! admini sunt in fiecare zi p sever! adevaru este ca sunt prea multi!

ClaUdiu
antispam: No

Post by ClaUdiu » Fri Jan 30, 2009 7:51 pm

^are dreptate...mai nou la orice ora gasesti admin pe server :lol: (ma rog...aproape)

Ladybug

Post by Ladybug » Sat Jan 31, 2009 12:36 am

Sunt Vam-pirelu, pt cei care nu stiu. Spaghety nu ma refeream la faptul k sunt admini care joaca, de exemplu tu joci toata ziulica, dar multi dintre admini mai nou intra in cs pe maxnet cand isi aduc aminte . Crede-ma k am experienta ca admin si stiu cum e cand toti te bat la cap :))
Last edited by Ladybug on Sat Jan 31, 2009 1:25 am, edited 1 time in total.

ClaUdiu

Post by ClaUdiu » Sat Jan 31, 2009 12:44 am

totusi ai un pro de la mine :wink:

aaaa

Post by aaaa » Sat Jan 31, 2009 12:11 pm

invata regulamentu pe de rost daca vrei sa fi admin....si dupa aia ma ameninti ep mine cu reclamatie pe forum ca tiam dat slay. :)

Ladybug

Post by Ladybug » Sat Jan 31, 2009 4:22 pm

aaaa wrote:invata regulamentu pe de rost daca vrei sa fi admin....si dupa aia ma ameninti ep mine cu reclamatie pe forum ca tiam dat slay. :)

Imi pare rau draga aaaa, dar asta era regula care propiu zis am incalcat-o: "Counterii tin X-ul. Teroristii pun bomba." Bomba era plantata, dupa ce am iesit din baza de la tero, iar in zona bombei erau cel putin 5 counteri (erau 6 defapt), iar cand am ajuns in drept cu x-ul au fost mai putin de 6 secunde, in care de abia ajungeam la bomba ! Nu aveam cum ajunge la bmb, si puteam sa ma duc si la celalalt X, care e problema defapt k nu am ajuns la bomba, daca mergeam la celalalt X tot imi dadeai slay nu ????!!!! Nu trebuia sa imi dai slay numai mie, ci la tot teamul, daca este pana pe acolo !!!! Am comentat umpik, pt k nu mi-a placut, dar am lasat sa treaca de la mine si tu iar vii si sari tu in sus pentru greseala facuta de tine !!

Pentru ca mai enervat si azi am sa spun clar si concis cam ce faci tu:

1 Dai kickuri aiurea !
2 Ai dat ban pentru lag o ora, nici macar nu ai scris sa paraseasca serverul k are lag.
3 Ai dat banuri fara poze, demo sau print screen !
4 Vorbesti foarte urat uneori.
5 Daca iti spune unu sa pui o harta o pui, chiar daca a fost cu o ora in urma.
6 Nu dai llama la toti cei care vorbesc nepoliticos, chiar daca altii te anunta.
7 Stiu e greu, dar nu faci fata cu una cu doua! Sa-ti mai spun cate reguli ai mai incalcat ?

Eu cred ca tu ar trebui sa mai citesti regulamentul !

aaaa

Post by aaaa » Sun Feb 01, 2009 12:59 pm

1.dau kickuri la cei idle, si cei care merita!!....preZinta dovezi ca am dat kicuri aiurea
2.fusese deconectat playeru de 2 ori pentru lag ; i-am mai dat eu 2 kickuri pt lag si am scris pe ecran LAg afara; apoi iam dat ban 1 ora daca nu vrea sa inteleaga omu
3.am dat banuri fara poze etc. la cei carora le dadusem ban mai demult si normal ca nu le fac de fiecare data demo poze print etc....
4.argumente si dovezi la acuzatia asta ieftina si neadevarata
5.o pun la VOT chiar daca a fost cu 1 ora in urma!!! nu o schimb direct
6.:)) Nu pot da llama la un player daca de ex imi spune Vampirelu ca lo injurat! Daca Vampirelu o mintit la faza aia si eu ca admin nam vazut injuratura?
7.Da spunemi cate reguli deale tale am incalcat!
Iar la faza cu slayul chiar daca esti nedumerit sa stii cand bomba e pusa tu n-ai ce cauta in baza la T sa faci fraguri pe idle...si culmea ca au fost 6 CT dupa cum spui tu la bomba si cu toate astea a explodat....Nu cred ca astfel de ''acuzatii'' ieftine o sa faca sa mi se retraga adminul ca sa-l primesti tu !!

..::::::::: CONTRA Admin:::::::::..

Ps: Te rog nu mai aduce acuzatii dintrastea ca eu nu mai stau atata la calc sa scriu veci ca deja ma dor degetele...

Ladybug

Post by Ladybug » Sun Feb 01, 2009 2:45 pm

Bine atunci o sa postez poze ... aici, k sa vada si restu, crede-ma k abuzezi prea mult de comenzile de admin ...

Si nu-ti va retrage nimeni adminul k sa imi dea cineva admin mie, si pana la urma m-am razgandit si o sa schimb serverul, impreuna cu mai multi playeri .

Stai linistit si folosesteti adminul asa aiurea cum o faci. Tin sa-ti mentionez faptul k tu nici nu erai pe serverul asta cand jucam eu cs aici ! Acum exact 8 ani de zile !

Si in plus, am observat faptul k mai nou tie ciuda pe mine si pe mai multi admini. Vrei sa-ti demonstrez k pot sa ajung in top 10 in 2 zile ?

aaaa

Post by aaaa » Sun Feb 01, 2009 5:02 pm

mda minte de copil de 10 ani.....Ce naiba ma intereseaza ca esti tu in top sau altu? Sau ce ciuda am eu pe alti admini? Sau ce m-ar interesa ca joci tu de "10 ani" si eu numa de 5 pe server? Sau ce naiba ma deranjeaza ca schimbi tu serveru??? Te rog retrageti cererea de admin daca oricum schimbi serveru.....Dute cu acuzatii dintrastea si canta la alta masa ca nu pune nimeni botu

mrs*

Post by mrs* » Mon Feb 02, 2009 9:41 am

1 va e ft usor sa comentati si sa faceti reclamatiiiX(X((X(....frate de cand is admin mi-e plin calcu d poze... crek mai mult sunt spect decat ma joc sau idle... plus k suntem non-stop pe serv...mai ales spaghety,si d ares nush dc va luati ptk e un admin de nota 10,vaiiiiX( :roll:
Image

aaaa

Post by aaaa » Mon Feb 02, 2009 4:32 pm

Cam astia is playerii de pe max MRS......trebuie sa te obisnuiesti daca acu ai admin! Daca ii dau la ala ban ca o jucat codat--- de ce ii dau ban; daca ii dau llama---de ce ii dau llama (slay/kick), daca ma duc in dreapta--de ce nu m-am dus in stanga si invers...........+ alte zeci si sute de reclamatii de genu....de la oameni de genu......
S-a simtit foarte ofensat Vampirelu ca a luat slay pe buna dreptate si ca eu nu i-am dat Pro admin ci am facut o gluma cu slayu

mrs*

Post by mrs* » Mon Feb 02, 2009 10:01 pm

pfuuu si eu am luat bann 20 de minute de la un admin si chear ft recent cu 2 zile sa primesc eu admin km asa:) si l-am luat k asa i sa ridicat lui:)),dar pt aia nu am facut reclamatie desi aveam toate motivele:)
Image

virus

Post by virus » Wed Feb 04, 2009 7:08 pm

Topic closed

Locked