Cerere admin.

Moderators: virus, GeorKa

Locked
NAIM
Posts: 16
Joined: Thu Mar 26, 2009 6:48 pm

Cerere admin.

Post by NAIM » Thu Mar 26, 2009 6:51 pm

As vrea si eu admin. Joc pe server de mult timp. Stau online majoritatea timpului. sunt fan maxnet :oops: .. nume NAIM.
Multumesc anticipat


http://gamez.maxnet.ro/cs16stats/player.php?id=4316

jaEEEE
Posts: 37
Joined: Tue Mar 10, 2009 6:41 pm

Re: Cerere admin.

Post by jaEEEE » Thu Mar 26, 2009 11:03 pm

nu se mai dau admine si dak sar da nu cred ca ai fi persoana potrivita pt admin si multi altii ai trebui sa primeasca inaintea ta !!! stiu ca nas avea voie sa comentez ca nu sunt admin da nu mam putut abtine

NAIM
Posts: 16
Joined: Thu Mar 26, 2009 6:48 pm

Re: Cerere admin.

Post by NAIM » Fri Mar 27, 2009 1:24 pm

du-te ma :O

virus
Posts: 574
Joined: Mon Feb 11, 2008 9:25 am
antispam: No

Re: Cerere admin.

Post by virus » Fri Mar 27, 2009 3:34 pm

contra

M4rs
Posts: 219
Joined: Sun Feb 17, 2008 4:13 pm

Re: Cerere admin.

Post by M4rs » Fri Mar 27, 2009 9:19 pm

nu se mai dau admine.... deci nu are rost sa ma pronuntz :).. revino cu o cerere mai incolo :)

aaaa
Posts: 466
Joined: Sun May 18, 2008 8:48 pm
Location: Dej
Contact:

Re: Cerere admin.

Post by aaaa » Fri Mar 27, 2009 11:09 pm

player bun....dar ore cam insuficiente..oricum s-au inchis votarile.....poate dupa prezidentiale la toamna :))

Col1N
Posts: 150
Joined: Sat Nov 15, 2008 1:23 pm

Re: Cerere admin.

Post by Col1N » Wed Apr 01, 2009 12:34 am

contra !

aswy_haubau
Posts: 115
Joined: Wed Feb 13, 2008 11:59 pm

Re: Cerere admin.

Post by aswy_haubau » Wed Apr 01, 2009 11:53 pm

Contra.
Image
Image
Image

NAIM
Posts: 16
Joined: Thu Mar 26, 2009 6:48 pm

Re: Cerere admin.

Post by NAIM » Sat Apr 04, 2009 3:31 pm

hahahahahahaha =)))) faceti frag.mc

User avatar
G-PoinT
Posts: 289
Joined: Tue Mar 11, 2008 3:47 pm
Location: Romania / Cluj-Napoca
Contact:

Re: Cerere admin.

Post by G-PoinT » Sat Apr 04, 2009 3:45 pm

NAIM wrote:hahahahahahaha =)))) faceti frag.mc
ce ciuda tziiii :p

NAIM
Posts: 16
Joined: Thu Mar 26, 2009 6:48 pm

Re: Cerere admin.

Post by NAIM » Sat Apr 04, 2009 4:07 pm

nici nu-mi mai tre admin :)) hf ! :>

Locked